Kūno masažai ir procedūros

Masažuojant nugarą, sėdmenis, pečių juostą, kaklą, krūtinę atpalaiduosime įsitempusius raumenis, sugrąžinsime lengvumo jausmą visam kūnui. Rekomenduojama besiskundžiantiems apatinės nugaros dalies skausmu ar įtampa kakle, pečių juostoje.

Šis masažas savo poveikiu prilygsta netiesioginiam viso kūno masažui, atliekamam per pėdas. Jo metu veikiamos refleksinės zonos pėdose, kurios atitinka kūno organizmo sistemas. Masažu siekiama gerinti kraujotaką, raminti nervų sistemą, stiprinti imuninę sistemą bei stimuliuoti visus vidaus organus. Tai lyg prisilietimas prie žmogaus visumos – jo kūno, emocijų ir minčių.

Į Jūsų individualius norus bei poreikius orientuotas viso kūno lengvas ar vidutinio stiprumo masažas, kurio metu suaktyvinama kraujotaka ir limfotaka, tonizuojami silpnesni bei atpalaiduojami labiau įsitempę raumenys. Taikomos klasikinio, giliųjų audinių, taškinio ir kitos masažo technikos, siekiant atpalaiduoti visą kūną, pašalinti įtampą, fizinį ir emocinį nuovargį.

Masažas orientuotas į fizinių ar funkcinių sutrikimų profilaktiką ir gydymą. Gali būti paskiriamas gydytojo, kaip gydymo ar reabilitacijos priemonė (pvz. esant skoliozei, atsistatant po traumos, operacijų), arba atliekamas susirgimų prevencijos ir sveikatinimo tikslais. Neturint gydytojo išvados, gydomojo masažo specialistas įvertins masažo tinkamumą ir parinks masažo metodiką, atsižvelgdamas į Jūsų išsakytus nusiskundimus.

Rekomenduojama tiems, kas užsiima reguliaria fizine veikla, siekia palaikyti gerą fizinę formą ir tinkamą minkštųjų audinių (raumenų, sausgysių, raiščių, fascijų) būklę. Masažo metu orientuojamasi į raumenų grupes, dominuojančias Jūsų užsiimamoje veikloje ar sporte. Masažo technikos ir taikomi papildomi metodai (raumenų energijos technikos, mobilizacija) parenkami atsižvelgiant į tikslus, tokius kaip atstatymas po didelio fizinio krūvio ar traumos, pasirengimas varžyboms, traumų prevencija ir kt.

Masažas skirtas mažinti celiulito požymius, dažniausiai išryškėjančius sėdmenų, šlaunų, pilvo ar rankų srityse. Atliekant įvairaus tempo ir gylio masažo judesius rankomis greitėja limfotaka, medžiagų apykaita ir riebalų skaidymas, gražėja odos tekstūra. Paskatinus audinių mitybą ir aprūpinimą krauju, raumenys įgaus tonusą, oda taps elastingesnė bei stangresnė.

Viso kūno masažas, skirtas mažinti limfos sąstovį, skysčių kaupimąsi, kūno tinimą bei turintis detoksikuojantį poveikį. Atliekami negilūs, lėti, banguojantys masažo judesiai skatina limfos tekėjimą, toksinų pasišalinimą iš organizmo. Naudingas turintiems aukštą kraujospūdį, taip pat esant išsiplėtusioms venoms ar kapiliarams (be uždegiminių procesų), kadangi gerina kraujo nutekėjimą. Masažas veikia itin raminančiai, todėl puikiai tinka jaučiantiems didelį fizinį ar psichinį nuovargį. Nerekomenduojamas besilaukiančioms ir turintiems itin žemą kraujospūdį.

Masažo metu pašalinama įtampa pečių, kaklo, pakaušio srityse bei suaktyvinama kraujotaka galvoje. Tai leis patirti gilaus atsipalaidavimo jausmą, numalšins galvos skausmus, susigrąžins judesių lengvumą ir minčių aiškumą.

Švelniais, dinamiškais masažo judesiais atliekant viso kūno šveitimą pašalinamos negyvos odos ląstelės ir skatinama odos regeneracija. Šveitimas aktyvina kraujotaką, oda apsaugoma nuo išsausėjimo, įgauna daugiau drėgmės ir tampa glotni. Rekomenduojama derinti su kitomis kūno puoselėjimo procedūromis, kad naudojamų priemonių veikliosios medžiagos būtų įsisavinamos geriau. Turėsite galimybę pasirinkti iš kelių mūsų siūlomų kūno šveitiklių, pasižyminčių skirtingomis savybėmis.

Kaukės aplikacijos aprūpina odos ląsteles būtinomis medžiagomis, atgaivina, stangrina odą, gali turėti atpalaiduojantį, drenuojantį, detoksikuojantį ar riebalus šalinantį poveikį. Priemonės veikliosios medžiagos pasiskirstydamos odoje puoselėja visą kūną. Patarsime ir pasiūlysime pasirinkti iš kelių mūsų atrinktų kūno kaukių, pasižyminčių skirtingu efektu. Kad priemonės įsisavinimas būtų geresnis, rekomenduojama prieš tai atlikti kūno šveitimą.

Ši procedūra apjungia masažą vandens srove ir kvapų terapiją vonioje naudojamais aliejais. Aromatinga masažo vonia sušildys, atpalaiduos visą kūną ir maloniai nuteiks kitoms procedūroms. Turėsite galimybę pasirinkti iš skirtingų kvapų vonios aliejų.

Up
d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday to Friday
09:00 – 20:00 hrs
Saturday
09:00 – 18:00 hrs
Sunday
11:00 – 18:00 hrs