Komanda

Tai mes

Komanda specialistų, sukaupusių savitą patirtį ir žinias, turinčių skirtingus įgūdžius ir profesinio domėjimosi sritis, tarpusavyje išsiskiriančių temperamentu bei energetika. Tačiau mus jungia vienas vardas ir bendras tikslas – dirbant kartu visapusiškai Jumis pasirūpinti ir suteikti Jums geriausią patirtį.

BERTA
Grožio terapeutė,
masažuotoja

Baigė grožio terapijos studijas. Turi gydomojo masažo specialisto kvalifikaciją ir licenciją (Nr. ASL-11608). Kėlė kvalifikaciją mokydamasi tradicinio tailandietiško, sportinio masažo, pėdų refleksoterapijos ir veido chiromasažo IQ (3 lygiai) technikų. Taip pat mokėsi pasaulyje pripažintų kosmetikos kompanijų kūno ir veido procedūrų, masažų atlikimo technikų. Dvejus metus dirbo Elemis SPA Kipre. Grįžusi į Lietuvą profesinę veiklą tęsė vadovės pozicijoje SPA viešbutyje pajūryje. Atlieka kūno ir veido procedūras bei įvairius masažus (individualizuotus, anticeliulitinius, limfodrenažinius, veido chiromasažą IQ ir kt.) Bertai šis darbas yra didžiausia jos aistra. Ji geba savo patirtį, įgūdžius ir kliento poreikius subalansuoti taip, kad kiekvienas apsilankymas būtų kitoks, tik dar labiau nuostabus ir įsimintinas.

JUSTINA
Masažuotoja, gydomojo masažo specialistė

Baigė masažuotojo profesinio mokymo programą, turi gydomojo masažo specialisto kvalifikaciją ir licenciją (Nr. ASL-01438). Mokėsi miofascialinio, sportinio masažo, limfodrenažo, anticeliulitinio ir havajietiško masažo technikų. Profesinę veiklą pradėjo viename didžiausių šalyje SPA centrų. Šiuo metu dirba studijoje, dalyvauja sporto renginiuose, kur atlieka masažą sportininkams. Justina gilina kineziterapijos žinias, ypač traumatologijos ir neurologijos srityse. Domisi kineziologiniu teipavimu ir taiko jį praktikoje. Mėgėjiškai žaidžia lauko tenisą. Taigi, visa, kas susiję su judesiu, sportu, žmogaus sveikata yra jos domėjimosi objektas ir profesinio tobulėjimo kryptis.

ANŽELIKA
Grožio terapeutė,
Kobido meistrė

Mokėsi kosmetiko profesijos Art of beauty mokykloje, įgijo tarptautinius CIDESCO grožio terapeuto ir INFRA grožio estetiko diplomus. Baigė japoniško terapinio veido masažo Kobido pirmą, antrą ir trečią lygius pas mokytoją Dianą Gervienę. Šie mokymai įžiebė Anželikos meilę minėtam veido masažui. Toliau įgūdžius tobulino dirbdama SPA centre, kur atliko veido masažus ir procedūras. Anželika visada juto didelį norą padėti žmonėms. Būtent Kobido masažas atvėrė jai kelią padėti kitiems pasijusti geriau.

SKAISTĖ
Masažuotoja

Masažuotojos profesinį kelią pasirinko kineziterapijos studijų Klaipėdos Valstybinėje Kolegijoje metu. Stažuotė Sakartvele pakeitė požiūrį į gydymą, ten ir susidomėjo masažu kaip alternatyviu reabilitacijos būdu. Grįžusi baigė masažuotojo mokymų programą, žinias gilino Shiatsu taškinio ir kitų masažo technikų kursuose. Praktikos įgijo dirbdama privačiame SPA Klaipėdoje, persikėlusi į Vilnių darbus tęsia viename didžiausių SPA centrų.

Skaistė yra stipresnių masažo technikų gerbėja, todėl giliųjų audinių, sportiniai, anticeliulitiniai masažai yra jos „arkliukas“. Su malonumu atlieka atpalaiduojančius, gydomuosius masažus, nes turi norą padėti žmonėms, domisi žmogaus psichologija, emocijų, minčių ir kūno sąveika. Jos aistra yra šokiai. Masažas Skaistei tai lyg šokis rankomis, kurį kurdama kitiems pati jaučią begalinį džiaugsmą.

Up
d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday to Friday
09:00 – 20:00 hrs
Saturday
09:00 – 18:00 hrs
Sunday
11:00 – 18:00 hrs