Veido masažai ir procedūros

Masažo metu atliekant greitus, švelnius, smūginius, ritmiškus judesius pirštais yra stimuliuojami bei stiprinami veido raumenys. Rekomenduojama tiems, kas turi suglebusią veido odą, dvigubą pasmakrę, nori koreguoti žemyn svyrančius skruostus, pakelti lūpų kampučius ir antakius, formuoti veido ovalą. Pagal ilgametes japonų tradicijas atliekamas masažas turi terapinį poveikį ne tik veidui: masažuojant veido, kaklo ir galvos raumenis atsipalaiduoja visas kūnas, harmonizuojama nervų sistema. Procedūrą praturtinsite papildomai pasirinkdami drėkinančią alginatinę veido kaukę.

Šiam veido masažui būdinga judesių gausa ir įvairovė, todėl kiekviena procedūra yra unikali ir gali būti pritaikoma individualiai. Masažo metu gerėja odos mikrocirkuliacija bei limfotaka, atstatomas mimikos raumenų tonusas, mažėja veido raukšlės ir paburkimas. Ilgi, nepertraukiami masažo judesiai malšina stresą, todėl po masažo pajusite atsipalaidavimą visame kūne ir būsite geresnės nuotaikos. Procedūrą praturtinsite papildomai pasirinkdami drėkinančią alginatinę veido kaukę.

Siūloma kaip papildoma procedūra po veido masažo. Kaukė, praturtinta žiedų ekstraktais ir mineralais, turi drėkinamąjį, raminamąjį poveikį.

Įvertinus Jūsų odos tipą ir būklę, veido valymas atliekamas rūgštiniu, mechaniniu būdu ar taikant abu metodus. Procedūros metu naudojamos rūgštys parenkamos atsižvelgiant į odos problemas, padeda kovoti su uždegiminiais bėrimais, šalina suragėjusias odos ląsteles, skatina odos regeneraciją, mažina netolygumus, pigmentaciją bei smulkias raukšleles. Tuo tarpu mechnainiu būdu valomi neuždegiminiai bėrimai – atviri ir uždari komedonai. Taikant skirtingus veido valymo metodus yra sprendžiamos kelios problemos vienu metu, o norimas rezultatas pasiekiamas greičiau – oda tampa švaresnė, skaistesnė ir lygesnė.

Skirta atkurti veido odos drėgmės balansą, suteikti jai skaistumo ir gaivumo. Procedūros metu naudojamos intensyviai drėkinančios medžiagos mažina odos sausumo pojūtį ir paraudimą, stiprėja odos atsparumas neigiamam aplinkos poveikiui. Alginatinė kaukė, praturtinta žiedų ekstraktais ir mineralais, sustiprina drėkinimo poveikį. O procedūros metu atliekami masažo judesiai suteikia odai gyvybingumo. Procedūra rekomenduojama turintiems sausą, jautrią ir papilkėjusią veido odą, esant pigmentinėms dėmėms ar siekiant sulėtinti senėjimo procesus.

Tai intensyviai maitinanti ir drėkinanti procedūra, kuria siekiama sugrąžinti veido odai stangrumą ir elastingumą. Pasitelkiant aktyvius komponentus atstatoma hidrolipidų pusiausvyra, skatinami odos apsauginiai procesai ir regeneracija. Procedūra rekomenduojama norintiems pakelti, atgaivinti suglebusią veido odą, išlyginti nedideles raukšleles, pašalinti veido blyškumą bei nuovargį. Pasirinkus ilgesnės trukmės (90min) procedūrą atliekamas tonizuojantis veido masažas, kuris suaktyvina mikrocirkuliaciją ir sustiprina odos pakėlimo efektą.

Įvertinę Jūsų veido odos būklę, tipą bei problemas sudarysime individualizuotą procedūrų kompleksą, kurį gali sudaryti veido valymas, drėkinimas, masažas, aktyvių komponentų taikymas. Naudojamos atitinkamai parinktos priemonės odai valyti, detoksikuoti, raminti, šviesinti, drėkinti, suteikti jai tonuso, aprūpinti deguonimi ar lipidais, gerinti odos struktūrą ar skatinti regeneracijos procesus. Pasirūpinsime, kad atgautumėte sveikos bei švytinčios odos išvaizdą.

Ši terapija rekomenduojama papilkėjusiai, skaistumą praradusiai ir randelių turinčiai odai, taikoma kaip prevencinė priemonė prieš ankstyvą odos senėjimą. Oda prisotinama deguonimi, suaktyvinama mikrocirkuliacija, limfotaka, pagerėja odos regeneracija, stabdomi uždegiminiai procesai, mažėja randeliai. Jau po pirmos procedūros oda atrodo skaistesnė, išnyksta smulkios raukšlelės, pagražėja odos tekstūra ir spalva.

Masažas skirtas pagerinti bendrą veido išvaizdą ir ypač tinkamas esant patinimams, paburkimams ar išsiplėtusiems kapiliarams. Atliekant lėtus, negilius glostymo judesius aktyvinamas kraujo nutekėjimas odoje bei poodyje, skatinamas skysčių audiniuose pernešimas (limfotaka). Būtent todėl pokytis matomas iškart po masažo – sumažėja veido paburkimas ir raudonis skruostuose, raukšlelės tampa lygesnės. Be to, masažas turi neurosedatyvinį – raminantį poveikį, jo metu klientai panyra į snūduriavimo būseną. Svarbu: masažas nerekomenduojamas esant hialiurono ar kitiems užpildams veide.

Tai mini spa procedūrų rinkinys, skirtas visapusiškai pasirūpinti Jūsų veidu. Pradžioje šveitimu pašalinsime negyvas veido odos ląsteles, po jo atliksime pilnos apimties KOBIDO masažą, o procedūrą užbaigsime individualiai parinkta veido kauke.

Up
d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday to Friday
09:00 – 20:00 hrs
Saturday
09:00 – 18:00 hrs
Sunday
11:00 – 18:00 hrs